Test z lektury akademia pana kleksa klasa 4 pdf

Pobierz

Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. Udostępnij.. Ludzkim wcieleniem Alojzego.. Ojcem Adasia, który cały czas pilnował, czy nie dzieje mu się .2 JanBrzechwaAkademia pana Kleksa Temat: Gdzie się mieściła i jak wyglądała Akademia pana Kleksa?. Wszystko upuszczał na podłogę .Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D. Odpowiedz.Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co sa z klasy IV :)Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.- Proszę, tu Akademia pana Kleksa.. Bardzo polecam!. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.. Część 1.. 17 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. Pan Kleks przyjmuje do swojej Akademii tylko tych chłopców, których imiona zaczynają się na literę A.. Bardzo lubię tego dziwaka - pana Kleksa.. "Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. dodany: 2017-10-14 11:22:01, przez: tomek.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Wytwornym panem, który przedstawił się jako autor bajki o Akademii pana Kleksa.. Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"..

Rozwiąż test!Akademia pana Kleksa - test z lektury.

Akademia Pana kleksa liczyła 4 Adamów, 5 Aleksandrów, 3 Andrzejów, 3 Alfredów, 6 Antonich, 1 Artur, 1 Albert i 1 Anastazy =24 uczniów akdemi.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Akademia pana Kleksa - makieta Rysunek z opisami.12.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co sa z klasy IV :)Ktora z czesci przygod jest Akademia Pana Kleksa?. Oto 4 wypowiedzenia.. Bardzo fajny quiz moze tez zrobie taki quizSerwis internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. Co się dzieje z panem Kleksem.. Oddziela informacje ważne od drugorzędnych (program Między nami).lektury klasa 4 • pliki użytkownika oriobst przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • test z lektury.odt, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc; Klasy 4-6 - lektury - e-polonista.pl Lektury 4-6 Rafał Kosik: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Jan Brzechwa: Akademia Pana Kleksa, J. R. R. Tolkien: Hobbit… cz. 1.Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa..

Rozwiąż test!Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).

"Akademia Pana Kleksa" cz. 1 - Akademia "Akademia Pana Kleksa" cz. 2 - Mateusz "Akademia Pana Kleksa" cz. 3 - Pan Kleks "Akademia Pana Kleksa" cz. 4 - Adaś Niezgódka "Akademia Pana Kleksa" cz. 5 "Akademia Pana Kleksa" cz. 6 "Pani Twardowska" "Powrót taty" "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" "Mazurek .Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury.. Każdego dnia spóźniał się do szkoły, nie odrabiał lekcji i był niezdarny.. 0%Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co sa z klasy IV :)Lektura Akademia pana kleksa to ciepla i pelna humoru lektura do 3/4 klasy.. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwaAkademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Ta oraz inne bajki - streszczenie.. 10 na 10 proste banalne jestem z 4 klasy.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Test ze znajomosci lektury Akademia panaJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraIII.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. Nazywam się Andersen.. 21 lutego, 2020..

Ach, prawda!Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).

Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 6758 razy.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Skomentuj.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Pożegnanie z bajką - streszczenie.. a) Alojzy b) Anastazy c) Kleks (to jego imię) d) Ambroży e) Antoni 2) Jakiego rodzaju ptaka był Mateusz?. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Kruk b) Szpak c) Koliber d) Wróbel e) Sikorka 3) Ilu uczniów było w akademii?test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)AKADEMIA PANA KLEKSA kl. 4 - test.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Kostenlose Lieferung möglichTest ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź..

Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Akademia Pana Kleksa.

Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. doggyster 2 lata temu.Ilu uczniów liczyła akademia?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Test składa się z 12 pytań.. Szkoła latania"!. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. doggyster 4 lata temu.. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 1) Jak miał na imię pan Kleks?. Start Quiz.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Skomentuj.. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.. (czas realizacji: 1 lekcja) Cele wynikające z podstawy programowej: Rozumie dosłowne i przenośne znaczenie wyrazów w wypowiedzi (II.2.4).. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaKatalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVSprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Akademia pana Kleksa - lektura dla klas 4 - Test.. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt