Test wiedzy z lektury hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem".. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" opracowanie lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem J. R. R. Tolkien - biografia Hobbit" - streszczenie szczegolowe Hobbit" - streszczenie w pigulce Hobbit - opracowanie Znaczenie tytulu powiesciNa szczescie Bilbo mial pieniadze, by odkupic swoja wlasnosc, gdyby ktos nie zamierzal jej oddacPytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R TolkienaSprawdzian Hobbit, czyli tam i z powrotem.pdf.. Test składa się z 15 pytań.. test dodany 11 lat temu przez Babcia_Paola.Test wiedzy z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkien.. Nosily dlugie brody, kolorowe plaszcze z kapturami, a takze zlote pasy.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Tolkien.. Tolkien'a.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. TolkienaHobbit, czyli tam i z powrotem - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"..

Test - wiedza o hobbicie.Hobbit, czyli tam i z powrotem.

pytanie 1 z 20.Test - wiedza o hobbicie.. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. » Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!1.. Trwa ładowanie danych.Test wiedzy z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkien.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Skomentuj.. Co potrafili wszyscy hobbici?. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Napisz do nas.. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Biografie (310) Dla dzieci (1153 .. doctor life avatar rośliny test o sporcie ponadczasowy quiz test z romantyzmu metin2 test społeczeństwo pouczający jest super test z języka hiszpańskie najnowsze odcinki .. czyli tam i z powrotem .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Czytaliście tą książke jako lekture ?. Udostępnij.. Część 1.. W co zamieniały się trolle pod wpływem słonecznego światła?. 0%Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Zapraszamy!. Klasa 6 Polski.. Hobbit, czyli tam i z powrotem cz. 2 Rysunek z opisami.. Test składa się z 15 pytań.. Jaki był cel podróży ?a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijPytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat hobbit znajduja sie powyzej na liscie.Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomosci lektury.. 2011-05-31 20:57:11 Co myślici na temat lektury :" Hobbit czyli tam i z powrotem "?. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Rozwiąż test!» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Na Jaką Ocenę Zasługujesz W Swoim Życiu‧Czy Mógłbyś Opiekować Się Baby Yodą‧Jaki Rodzaj Muzyki Opisuje Twoją Osobowość‧Jaki Zawód Mógłbyś Wykonywać, Gdybyś Urodził Się W 2050 Roku‧W ilu % jesteś leniwyTest zawiera 30 pytań..

Dla fanów Hobbita.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem".

W jaki sposób zginął smok Smaug?. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Rozwiąż test ».. Test składa się z 12 pytań.. Tolkiena.. 311 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. wg Weronika800w.. Tolkien.. Tolkiena?Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. Tolkien).. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.Odpowiesz na 2 pytania dotyczące lektury " Hobbit, czyli tam i z powrotem "?. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 2011-02-23 19:52:18 Jacy są bochaterowie lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i ..

2.Zobacz jak dobrze znasz lekturę ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.

czyli tam i z powrotem Szczegółowy .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien Hobbit czyli .Hobbit, czyli tam i z powrotem test to sprawdzian wiedzy na temat fabuly tej cieniutkiej ksiazeczki, ktora koniecznie trzeba przeczytac, zanim siegnie sie po dalsze losy hobbitow!. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt