Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quizizz

Pobierz

a) Caban b) Puszek c) Black d) Rufus 2) Jakiej marki był samochód mamy Felixa?. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Na pewno wiesz :) CIEKAWOSTKA: Rafał Kosik napisał 14 książek z serii "Felix, Net i Nika" np.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź się!. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Zablokuj Zgło .. 1) Jak nazywał się pies Felixa?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. olek_dziwoki_02762.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Preview this quiz on Quizizz.. Feliks Net i Nika test z lektury dla klasy 6 DRAFT.. PixMati 2 lata temu.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. wg Katarzynawalach.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY..

0%Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

Popularne quizy w tym tygodniu: Milionerzy — Edycja Minecraft!Test wiedzy na temat powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Sprawdź się!Witaj na stronie Quizz.pl.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziQuizy na temat net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Dodaj‧O stronie‧Najlepsze‧ReklamaQuizy Os.. Odpowiedz.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Jak nazywa się jeden z głównych bohaterów lektury.. Jak miał na nazwisko Net?. Quizy na temat net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi znajdują się powyżej na liście.. Zobacz podobne quizy: #ksiazki #scienefiction #szkola .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Przywódcą Gangu okazuje się: "Felix, Net i Nika" DRAFT..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

0%Wykonaj sprawdzian przygotowany przez Ewę Przekop.. Typ materiału: tekst, test .. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. wg Zbysioubudubu.. Zobacz nas na ka.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Uwaga!. a) Konstancja Konstantynopolska b .jak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Kim była pani Lucynka ?. Zapraszamy do oglądania.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Co się stało z rodzicami Niki?. To jest pierwsza część, ale .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz..

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Okazało się że gang .Test z części 1-2, czyli .. Na początek łatwizna: jak nazywa się autor lektury?. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Temat 10. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Klasa 6 Polski.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Feliks Net i Nika test z lektury dla klasy 6 DRAFT.. To play this quiz .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Sprawdź swoją wiedzę!. Quizy » Literatura, Język Polski.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. chomik8.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 1.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary..

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Sprawdza czytanie ze zrozumieniem i pisanie charakterystyki postaci.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Preview this quiz on Quizizz.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. a) Polonez b) Alfa Romeo c) Fiat 126p d) Fiat 125p 3) Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?. Część 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt