Sprawdzian chłopcy z placu broni pdf

Pobierz

d) Nemeczek.Na kartach powieści pojawiły się dwie znane postacie historyczne, które wiążą się w pewien sposób z poszczególnymi obozami chłopców.. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Test będzie łatwy , ale i także trudny .. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.. test przyrodniczy 2015, cz.6.pdf.. Pobierz 'Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára' w formacie pdf.. Średnia 9/11.. d) Nemeczek.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. "Chłopcy z Placu Broni" jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Kupuj leganie, nie chomikuj.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zablokuj Zgło .Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) ruinach zamku d) oranżerii Rozwiązanie - Boka do obrońców Placu Broni skierował: a) apel b) odezwę c) orędzie d) list intencyjny .Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym..

Ja już miałam z tego sprawdzian i dostałam pione B) Odpowiedz.

Nie wzbudziło natomiast mojego sprzeciwu jedno, choć zasadniczej wagi .. 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury.. c) Czele.. Zdrajcą został Gereb.. Smołek.. Po bitwie o Plac, Nemeczek został mianowany: .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź też inne ebooki.. 2 / 11 Bazą ''czerwonoskórych'' był: Ogród Botaniczny.. Po wyjściu ze szkoły Czele chciała zakupić słodycze.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Okazało się jednak, że ich cena uległa zmianie, dla tego też chłopiec próbował negocjować ją ze sprzedawcą.Ebook - Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára -.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebZbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul Był ciepły marcowy dzień..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

2010-01-27 16:54:07 Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. To oznacza wojnę.Chłopcy - Czonakosz oraz Boka przekazali sobie wiadomość o obowiązkowym zebraniu, które miało się odbyć na Placu Broni.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. c) Czele.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Jak miał na imię pies Słowaka?. Gereb.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks.. Park Wolności.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. test przyrodniczy 2015, cz.2.pdf.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. a) Fałsz b) Prawda 2.. 3 / 11 Który chłopiec był zdrajcą?.

Pełna akcji historia kilkunastu chłopców, których opuszczony plac jest ich małą ojczyzną, którą bronią oraz jest ich azylem.

w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Podaj nazwiska tych postaci i wyjaśnij, z którym z obozów każda z nich się wiąże, i w jaki sposób.Plik chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdf na koncie użytkownika viktus • folder chłopcy z placu broni • Data dodania: 26 lis 2014Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08 streszczenie lektury pt. ,, Chłopcy z Placu Broni "?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt