Test z opowieści z narnii szczegółowy

Pobierz

Edmund, Patryk, Zofia i Łucja.Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. 73% Charakterystyka Edmunda Pevensie'a z lektury "Opowieści z Narnii.. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .Opowieści z Narnii.. Rozwiąż quiz!Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011napisz bardzo szczegółowy plan wydarzeń opowieści z narnii - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. rodzeństwo.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - Plan wydarzeń.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Określ czas akcji powieści.Preview this quiz on Quizizz.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. test ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii" DRAFT.. Dokąd policja zabrała Tumnusa?Opowieści z Narnii Quiz - Test.. Lew, czarownica i stara szafa".. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Ktore z dzieci jakoZ początku nie wierzy Łucji, gdy ta opowiada o Narnii (podobnie jak reszta rodzeństwa), jednak gdy trafia do krainy, przeprasza Łucję.Nie ufa jednak mieszkańcom Narnii, nawet panu Bobrowi (niesłusznie, gdyż on chciał pomóc), jednakże potem spokojnie wyjaśnia każdą sytuację.napisz opis edmunda z opowieści z narnii uwzględnij .Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu (ang. The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader, 2010) - amerykańsko-brytyjski film przygodowy w reżyserii Michaela Apteda z serii Opowieści z Narnii.Adaptacja książki Podróż "Wędrowca do Świtu" autorstwa C.S. Lewisa.Zdjęcia plenerowe do filmu powstawały w Australii i Meksyku Piotr, Łucja, Zofia i Eryk..

TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy | sameQuizy.TEST z lektury.

Sprawdź swoją wiedzę!Rozpocznij test.. Czwórka bohaterów to: answer choices.. Legenda o świętym Aleksym.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Charakterystyka Robinsona Crusoe, głównego bohatera powieści Przypadki Robinsona Crusoe, Daniela Defoe.. Sprawdź się!. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Dokąd zaprowadził ich pan Bóbr?. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Łucja wchodzi do środka.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Czworo dzieci przyjeżdża do domu starego profesora.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. do swojego domu na tamie b) do swojego domu w Zaczarowanym Lesie c) do pałacu Czarownicy 7.. • Na wsi i w Narni, • W mieście i na wsi, • W mieście.. ZapraszamyTest znajomosci "Opowiesci z Narnii" C.. 4) Jak miał na imię faun?. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. kuzynostwo.. Tagi dla tego testu: ciekawostka, przygoda, przyrodaTEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI Z POWIEŚCI C. Szukaj.Test: Robinson Crusoe, streszczenie..

Rozwiąż test!Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

Lew, czarownica i stara szafa".. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. #robinsoncrusoe #lektury #lekturyszkolne #charakterystykapostaci.Samo imię Aslan pochodzi z języka tureckiego i oznacza właśnie lwa.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. wypadają z szafy.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Zwiedzają budynek, trafiają na pusty pokój z wielką szafą.. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą Czarownię c) Króla .C.S.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Narnia to miasto położone na południu Francji.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. 5th grade .Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.. Szukaj.Test z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos przyda.Serwis internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Dziękować!. Lektura w klasie 5.. Ile było rodzeństwa?. test ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii" DRAFT.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. L. LEWISA " OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" 1..

Lew, Czarownica i Stara Szafa".Potrzebuje szczegółowy opis postaci Łucji z książki pt. "Opowieści z Narnii".

Gdzie rozgrywa się akcja powieści " Lew, czarownica i stara szafa"?. Eryk, Zuzanna, Patryk i Łucja.. a) dwoje, b) troje c) czworo.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja.. Wyjaśnił, że nie powinien był zaprzyjaźnić się z człowiekiem, bo Biała Czarownica każe go za to .Podstawowe informacje o bohaterze Piotr jest jednym z głównych bohaterów .65% Recenzja powieści Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa; 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa"Test dla tematu: Opowieści z Narni, cz. I Lew, Czarownica i stara szafa (C.. Kim był pan Tumnus?. Dziewczynka przechodzi do Narnii, krainy wiecznej zimy i spotyka fauna, pana Tumnusa.Latarnik test z treści..

1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści 3) Co Łucja zauważyła w szafie?

Kim był Tumnus?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt