Hobbit czyli tam iz powrotem test ze znajomości lektury chomikuj

Pobierz

Wyślij zgłoszenie .. Rozwiąż test ».. W jaki sposób zginął smok.. 2.Kto namowil go do wyprawy?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.Rozwiaz test ze znajomosci lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem piora J R R Tolkiena.. Dodaj do ulubionych.. Tolkiena.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. b) szynku Pijany Pajac.. Omawiana lekcja realizowala nastepujace cele:Zbyt wcześnie na test?. Przykładowa kartkówka z "Hobbita …" z odpowiedziami.. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. Część 1.. Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a .TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Balladyna - test ze znajomosci lektury Cudnovati kota .Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie uzytkownika monkiegomery Data dodania: 22 sty 2015Hobbit.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki..

TestHobbit, czyli tam i z powrotem.

W jaki sposób zginął smok Smaug?. 379.. 2.Kiedy i dlaczego umarl Thorin?. Szkoła; 5 sierpnia 2021 01:52; Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Test składa się z 12 pytań.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Podane poniżej scenariusze można skrócić i przystosować do profilu ogólnego.. Tolkien).. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem .. Tolkien'a.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Pewnego ranka do domu Bilba zawitał czarodziej Gandalf.. c) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test zawiera 30 pytań.. 343 Obserwuj autora..

Tolkiena ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem''.

Poinformował Hobbita o tym, że wysyła go na wyprawę.. Podstawowa Język polski Lektury.. Wychodząc, zrobił znak na drzwiach wejściowych, dzięki któremu trafili wszyscy inni współuczestnicy wyprawy, krasnoludy: Dwalin, Balin .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. "Nieproszeni goście".. Pytań: 22.. Rozpocznij test.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Rozdział 1.. Lektury.. W tej historii opowiemy o Bagginsie, którego spotkała przygo-lekcji bibliotecznej, czy nawet na godzinie wychowawczej.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Jak miał na nazwisko główny bohater?Pytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (.. 6 lat temu.. Dla fanów Hobbita.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem pytania i .Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie..

8.Co byloHobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Najnowsze quizy.Test ze znajomosci lektury Zaproponowany cykl zajec ma na celu pokazanie czytelnikom piekna Czarnego Ladu, jego egzotyki i magii.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3a) marzec b) kwiecień c) maj 4) Do mapy, jaką Gandalf przekazał Thorinowi, był dołączony a) długi nóż b) złoty sztylet c) mały klucz 5) Podczas ucieczki z jaskini goblinów Bilbo Baggins a) został zraniony przez Wielkiego Goblina b) potknął się w ciemnościach i złamał nogę c) uderzył się w głowę i stracił przytomność 6) Jaką właściwość miał .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Zawiera nieodpowiednie treści.Test jest króciutki i prosty.. DODATKOWE: XII.. TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".Hobbit_test_ze_znajomosci_lektury Author: k.wojciechowska Created Date: 10/18/2017 9:53:35 AM .Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Przypomnij sobie wiadomości o lekturze: Hobbit, czyli tam i z powrotem - opracowanie, Hobbit, czyli tam i z powrotem - dokładne streszczenie..

Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.

Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkiena?Test zawiera 30 pytań.. Tolkien).. Jak nazywała się rodzinna kraina Bilba?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. d) barze Pod Zdechłym Szczurem.. 0%Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) karczmie Głodny Wilk.. Plik test ze znajomości lektury hobbit czyli tam iz powrotem.pdf na koncie użytkownika cthwlsn • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Poznanie szczegolow fabuly .Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.pdf na koncie uzytkownika phebechen221 Data dodania: 27 mar 2016Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt