Test z lektury syzyfowe prace samequizy

Pobierz

Dobrych wyników w nauce.. Przed Wami ostatni tydzień przed egzaminami.. Rozwiąż test.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Syzyfowe pracea) udział ojca w powstaniu styczniowym b) matkę c) historię powstańca z jego rodzinnych stron 30) Syzyfowa praca, to praca: a) bezowocna, daremna b) daremna, efektywna c) bezsensowna, opłacalna " Syzyfowe prace" - znajomość lekturyTrudny test z lektury Syzyfowe prace, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Edit Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. ,,Syzyfowe prace" .Lista pytań z lektury Syzyfowe prace.. wg Weronika800w.. Jolanta i Tadeusz.. Gdzie wychowywała się Mary?. Wskaż swoje ulubione serialowe postacie, a ja powiem Ci czego nie lubią w Tobie inni ludzie!Test ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" DRAFT.. Test składa się z 12 pytań.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Zgodził się pójść z nim na wagary.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Bożydar i Matylda.. Rozwiąż test!Syzyfowe prace - pytania i odpowiedzi Jaka jest kompozycja Syzyfowych prac?. Pytania zawarte w teście.. Polub.. Elementów gwarowych w mowie.Najbardziej kompletny test z lektury Syzyfowe prace jaki znajdziesz w sieci.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Co się stało z Wiechowskim po wizycie dyrektora?.

Quiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda".

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Aleksander Kamiński.. Osadź.. Więcej.. Powieść jest zbudowana z 16 rozdziałów.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. 9 miesięcy temu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Syzyfowe praceQuiz wiedzy z lektury ?Syzyfowe prace.. Akcja powieści jest pozbawiona intrygi, składa się niejako z kolejnych obrazów - epizodów, uporządkowanych chronologicznie.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Popularne tagi.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Syzyfowe prace, poziom trudnyTest Kordian - Juliusz Słowacki 2 Test Opowiadania Borowskiego - Tadeusz Borowski 3 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 2 Test Król Edyp - Sofokles 2 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 4 Test Piesn o Rolandzie 2 Test Średniowiecze 6 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 3 Test Makbet .S.. Żeromski "Syzyfowe prace" - test ze znajomości lektury.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Sprawdź, czy dobrze znasz fabułę tej powieści!Quiz Syzyfowe prace "Syzyfowe prace" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"syzyfowe prace" 1836 x, 2016-04-04 08:00:00..

Sprawdź się!Test z lektury "Syzyfowe prace" (Stefan Żeromski).

Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. Może wykorzystacie ten czas na krótkie testy z lektur?. Sprawdżcie się!Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Andrzej Wajda; Stefan Żeromski; Aleksander Kamiński; Sprawdź się w poniższych tematach: Zaczarowana zagroda.. Henryk Sienkiewicz.. Udostępnij.. Edytuj elementy.. Motyw .Kto jest autorem powieści "Syzyfowe Prace"?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test składa się z 28 pytań.. Wiesław I Małgorzata.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Jaki wiersz recytował Zygier na lekcji języka polskiego?. Dołącz do nas!. Bardzo szykownego ubioru.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyPAN TADEUSZ KSIEGA 1 - PAN TADEUSZ KSIEGA 1 - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Pan Tadeusz - test - Pan Tadeusz, test - Pan Tadeusz - krzyżówka 1Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. W jakim języku nauczano dzieci w szkole Marcina Borowicza?. Sprawdź się!. /samequizy samequizy .Test składający się z 20 pytań.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. pytanie 1 z 15.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma"..

Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.

Uczniowie z gimnazjum wyśmiewali Radka z powodu: answer choices .. Wszystkie są jakby zamkniętą całością.. Test składa się z 12 pytań.. Nic się nie stało.Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. Zaprosił go na święta do .Test z ,,Syzyfowych prac'' Test z ,,Syzyfowych prac'' Szukaj.. Pawel_Gorski2 2 lata temu.. "Syzyfowe prace" uważane są przez jednego z badaczy literatury za: a) powieść o dojrzewaniu b) powieść o dorastaniu c) powieść o zdawaniu egzaminu dojrzałości d) powieść z przełomowego etapu RozwiązaniePlik test Syzyfowe prace.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Syzyfowe prace • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Powiedział inspektorowi, że będą śpiewali po rosyjsku, ale jak wyszedł śpiewali po polsku.Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test.. Jak mieli na imię rodzice Marcina Borowicza?. Skomentuj.. Udostępnij Udostępnij wg Dorwoz0609.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. Syzyfowe prace, prawda fałsz Sortowanie grup.. Wypróbuj aplikację sameQuizy..

"Syzyfowe prace"- test dla klasy VII DRAFT.

Rozwiąż test!. Jetzt portofrei bestellen!Test wiedzy z lektury "Syzyfowe prace" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Powtórz przed sprawdzianem.Kochani Ósmoklasiści!. Kto jest autorem "Syzyfowych prac"?. Wstawił się za nim u władz szkoły i Radka przyjęto z powrotem w poczet uczniów.. Dołącz do nas!. Został dyrektorem.. Adam Mickiewicz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt