Sprawdzian z ułamków

Pobierz

Na początku lata świstak ważył 3 kg.Sprawdzian z ułamków zwykłych i dziesiętnych 34 KB: wersja 2 : 3 maj 2011, 10:56: Przemysław Szlagor: Ċ: ulamkizwykleIII.pdf Wyświetl Pobierz: Sprawdzian z ułamków zwykłych - III wersja 50 KB: wersja 2 : 3 maj 2011, 11:02: Przemysław Szlagor: Ċ: ulamkizwykleII.pdf Wyświetl Pobierz: Sprawdzian z ułamków zwykłych - II wersja 36 KB .Mnożenie ułamków zwykłych.. Login Hasło Zapamiętaj mnie.. Sprawdzian z działu.. z o.o., ul. Zakrzewki 21, 95-082 Dobroń.. Do pozostałych zadań musisz napisać pełne rozwiązania.. Uwaga!. Uwaga!. Zapisz za pomocą potęgi, ile kawałków papieru ostatecznie otrzymała Kasia.. Oblicz i zapisz odpowiedź w możliwie skróconej postaci.Przed Tobą sprawdzian z matematyki, który sprawdzi Twoją wiedzę z działu: Ułamki zwykłe.. Umiejętność obliczania ułamka danej wielkości.. Animacja.. Wynik podaj z dokladnoéci4 do czeéci setnych.. Powtórzenie.. Publikujmy rozwiązania zadań matematycznych oraz testy z matematyki.POWTÓRKA Z UŁAMKÓW •wskazuję i nazywam licznik i mianownik ułamka, •dodaję i odejmuję ułamki o tych samych mianownikach oraz o różnych mianownikach, •dodaję i odejmuję ułamki i liczby mieszane, •skracam ułamki (jeżeli jest to możliwe), •rozszerzam ułamki,dodawanie ułamków, mnożenie ułamków, ułamki zwykłe, dzielenie ułamków, odejmowanie ułamków, dodawanie i odejmowanie ułamków, dodawanie i odejmowanie ułamków o różnych mianownikach, porównywanie ułamków, skracanie ułamków, dzielenie ułamków zwykłych, ułamki dziesiętne, zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne, mnożenie ułamków zwykłych, dodawanie i odejmowanie .Rozszerzanie ułamków polega na mnożeniu licznika i mianownika przez tę samą liczbę, różną od zera..

Dzielenie ułamków zwykłych.

Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, matematyka z kluczem, kartkówki z matematykiMateriał zawiera: - animacje wprowadzającą sposób obliczania ułamka danej liczby w kontekście realistycznym, - dwa ćwiczenia interaktywne na obliczanie ułamka danej liczby, - opis z ilustracją przedstawiający sposób obliczania ułamka danej liczby oraz odpowiednią regułąKażdy z otrzymanych kawałków również podzieliła na 4 części.. Liczby całkowite.. Zresetuj hasło Zarejestruj sie.. a) 17: 8 b) 20: 6 Zadanie 25.. Źródło: Zespół autorski Politechniki Łódzkiej, licencja: CC BY 3.0.. Przeczytaj uważnie każde polecenie, a następnie zapoznaj się z możliwymi odpowiedziami i zaznacz najbardziej prawdopodobną.. Działania .Sprawdziany 15 - minutowe z matematyki z zakresu ułamków dziesitnych do V klasy szkoły podstawowej Rzd I Zadanie 1.. Na przykład: RTZwR5feQopqK 1. .. Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.. Jesienią świstak gromadzi pod skórą zapas tłuszczu na zimę, powiększając aż o 2 3 masę swego ciała.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, matematyka z kluczem, kartkówki z matematykidodawanie ułamków - Materiały matematyka - Zadania i testy z matematyki..

Mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych.

Prawie wszystko co tu znajdziesz jest wyjaśnione "na chłopski rozum" z zachowaniem poprawności matematycznej.Umiejętność dzielenia ułamków zwykłych.. (dobre) Sprawdzian Matematyka Kl V Zamiana Ułamków pole kwadratu, ułamki ułamki dziesiętne, pole rombu, zwykłe zadania klasa 4, jesteś tu: > matzoo.pl.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.sprawdzian z ułamków .. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.W tym kanale znajdziesz pełny wykład - 100% lekcji - z Matematyki dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.. Składa się on z 17 zadań o różnym stopniu trudności.. Przeczytaj uważnie każde polecenie, a następnie zapoznaj się z możliwymi odpowiedziami i zaznacz najbardziej prawdopodobną.. W każdym zadaniu jest tylko jedna możliwa odpowiedź.Mnożenie i dzielenie ułamków: Test nr 1 .. Dodaj test; Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika.. SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY.. Sprawdzian próbny.. Umiejętność wykonywania działań na ułamkach zwykłych z zastosowaniem kolejności .Sprawdzian z ułamków zwykłych matematyka z kluczem matematyka nowa era str.27 ulamki zad 1 kl.4: zadania matematyka z plusem klasa 4 zad 1 str 151 ulamki (plik pdf Matematyka sprawdzian z matematyki ulamki zwykle kl 4 praca klasowa 4 klasa ulamki sprawdzian klucz odpowiedzi do sprawdzianu z fizyki o elektrycznosci statycznej MegaMatma: Sprawdzian IV 2011: klucz punktowania..

Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych.

Prawa autorskie podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 4 lutego 1994r.. W teście znajduje się 14 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. Film dostępny na portalu epodreczniki.pl.Plik sprawdzian z ułamków zwykłych klasa 5.doc na koncie użytkownika Max130198 • folder Matematyka • Data dodania: 29 sty 2013kartkówka z ułamków dziesiętnych klasa 5 - Darmowa wyszukiwarka: Plik Mnożenie ułamków dziesiętnych kl V.xls na koncie użytkownika wiedym NWD NWW kl 6 kartkowka.docx sprawdzian z ułamków zwykłych klasa 5.doc Sprawdzian Dla 4 Klasy Z Ułamków Dziesiętnych: [polecamy] Sprawdzian Ułamki Dziesiętne Klasa 4 Gwo.Zamiana ułamków na procenty oraz procentów na ułamki Przedmowa Opracowanie to jest napisane z myślą o uczniach szkół podstawowych którzy całkowicie nie rozumieją o co chodzi w procentach.. Tylko jedna jest poprawna.. Każdą z nich podzielił na 3 równe części i każdą z otrzymanych działek również podzielił na 3 części.Pobierz kartkówkę wraz z odpowiedziami "Dzielenie ułamków dziesiętnych" grupa 1 i 2 dla klasy 5, .PDF, Karkówka dostępna jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. 0,99 25,36 25,37 25,364 Wykonaj dzielenie pisemne.. Instrukcja.. Liczby całkowite.. Łącznie do uzyskania jest 20 punktów..

Mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych Spr.

Postaraj się jak najlepiej potrafisz .Test jednokrotnego wyboru - ułamki zwykłe.. Ułamki zwykłe.. Wybierz ją otaczając kółkiem literkę A, B, C lub D. Logowanie.. W każdym zadaniu jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź.. Zapisz cyframi podane liczbyNa tej lekcji dowiesz się jak dodajemy ułamki o różnych mianownikach.Po filmie zapraszamy do ćwiczeń na MATMAG.plGraj, zdobywaj punkty i porównuj swoje wynik.Zaokraglij liczbe z podana doldadnoécia.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, matematyka z kluczem, kartkówki z matematyki Oblicz wartość tej potęgi.. Jedyny w Polsce tak rozbudowany portal pomagający uczniom w gimnazjum i liceum w nauce matematyki.. Ułamki Zwykłe Dziesiętne Kl 4. jesteś tu: > matzoo.pl > klasa 4 > Ułamki dziesiętne matematyczne zoo klasa 4, 13 godz. temu Sprawdzian Z Ułamków Dziesietnych Klasa 5 ChomikujPobierz kartkówkę wraz z odpowiedziami "Mnożenie ułamków dziesiętnych" grupa 1 i 2 dla klasy 5, .PDF, Karkówka dostępna jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Zamiefi ulamek zwykly na .Majątkowe prawa autorskie do wszystkich treści znajdujących się w serwisie należą do MegaWiedza sp.. Do pierwszych 12 zadań podano 4 odpowiedzi.. grupa 1 i 2 dla klasy 5, .PDF, Karkówka dostępna jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.Sprawdzian- dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych advertisement Sprawdziany 15 - minutowe z matematyki z zakresu ułamków dziesiętnych do V klasy szkoły podstawowej Sprawdzian - Ułamki dziesiętne Rząd I Zadanie 1.Sprawdzian.. Umiejętność porównywania ułamków zwykłych o różnych mianownikach.. Całość powinna Ci zająć maksymalnie 20-25 minut.Masz przed sobą sprawdzian z zakresu ułamków zwykłych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt