Test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa profesor

Pobierz

Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Film czasami odbiega od treści książki ,ale to zostało zrobione dla potrzeb tego filmu Chociaż zdarzają się też rzeczy zupełnie inne niż były w książce Np : w filmie jest pokazane jak Edmund niszczy Białej Czarownicy różdżkę a w książce nie ma o tym słowa tak samo w filmie oddział .. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. .Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Lektura w klasie 5.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!c) królową Narnii.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Milionerzy: Among Us!. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Tagi dla tego testu: humorekPodczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

Sprawdź, ile pamiętasz!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. pytanie 1 z 10.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Edit "Opowieści z Narnii.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Zamieszkały w domu pewnego starego Profesora, który żył w głębi kraju, na wsi, dziesięć mil od najbliższej stacji kolejowej i dwie .. prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Może być ten test ja miałam 9/10.. Gratuluję!Opowieści z Narni.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Z kim walczył Piotr?. Wzbudza respekt, jednak jest łagodny..

Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .

Czym jest Narnia?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.15.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Nie było tutest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Tylko prawdziwa psiara zda ten test!. Klich: Głos gen. Błasika rozpoznali polscy specjaliści.Akcja pierwszej części sagi pt. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu sędziwego Profesora, w którym znalazła schronienie czwórka dzieci z bombardowanego przez Niemców Londynu.Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraBohaterowie "Lwa, czarownicy i starej szafy" Aslan - król i potężny władca Narnii, który występuje jako Wielki Lew.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!.

Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.

a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Masz świetny pomysł na quiz?. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. super 10/10.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .. Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Lew, czarownica i stara szafa"Witaj na stronie Quizz.pl..

Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA"Opowieści z Narnii.

U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Elementy .Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Udostępnij.. Tylko prawdziwa psiara zda ten test!. Czy to żart?. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt