Test z lektury chłopcy z placu broni wordwall

Pobierz

47 Obserwuj autora.. Imię chłopca, który zabrał chorągiew z Placu Broni.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Jak miał na imię Boka?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!. Czele.. Dodaj do ulubionych.. Udostępnij.Sprawdz się na ile znasz lekturę - Chłopcy z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni.. !Nasz fanpage na fb: na nasz kanał, skorzystaj z pomocy z innych przedmiotów!Pytania pro.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Chłopcy z Placu Broni - test Test.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Część 1. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:17Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź się!. wg Agniksiazak.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka..

Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

tak <3 ostatnio przeczytałam to w 2 godziny, bo mnie wciągnęło, mimo, że nienawidzę lektur szkolnych.. a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?. 5 lat temu.. a) Boka b) Nemeczek c) Weiss 4) Co sprzedawał na straganie przed szkołą Włoch ?Chłopcy z Placu Broni - - Test.. Rozwiąż test.Test: Po bitwie z czerwonymi koszulami Nemeczek awansował na stopień: a) kapitana b) porucznika .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Feri Acz c) Gereb d) Nemeczek .. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Ile lat miał Janosz Boka?. Weiss.Powieść węgierska ciesząca się sławą w skali światowej, należąca do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Chłopcy z Placu BroniÜber 80% neue Produkte zum Festpreis; Das ist das neue eBay.. Została przetłumaczona na wiele języków, była .Zachęcamy do subskrypcji!. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. wg Jolasobowska2.Chłopcy z Placu Broni - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. a) sklep b) dom c) Nie zburzono Placu.1) Do drużyny Boki należą: a) Czele, Wendauer b) Rychter, Czele c) Nemeczek, Sebenicz 2) Pies z Placu Broni to: a) Herkules b) Hektor c) Chuligan 3) Kto przypiął kartkę z napisem TU BYLI CHŁOPCY Z PLACU BRONI ?.

Chłopcy z placu broni Odkryj karty.

super quiz :3ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Akcja utworu rozpoczyna się: 3.Quiz Chłopcy z placu broni - Test.. Jeśli szukasz informacji o książce w formie ka.Test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomość zasad ortograficznych i gramatycznych na podstawie lektury "Chłopcy z placu broni" oraz materiału z ortografii i gramatyki z podręcznika "Słowo za słowem" dla klasy piątej IMIĘ I NAZWISKO: KLASA: V UWAGA!. pytanie 1 z 20.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Staraj się dokładnie i uważnie czytać polecenia.krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCały audiobook do kupienia na ebook do kupienia na o przyjaźni, lojal.Czas na odpowiedź: 10 sekund.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni Połącz w pary.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. b) Gereb.Chłopcy z Placu Broni..

0%Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (.

Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Stał blady pod ścianą, gdy Pastorowie zabierali Nemeczkowi kulki.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni.. Rozwiąż test!Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b .Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI: tym krótkim filmie zobaczysz wizualizację bitwy jaka rozegrali Chłopcy z Placu Broni z Czerwonymi Koszulami.. Plan wydarzeń Chłopcy z Placu Broni Ustawianie w kolejności.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. KarolinaTomczak.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Jak miał na imię Nemeczek?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt