Test sprawdzający hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

Czy nadajesz się na MORSA?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Jeśli nie znasz więcej niż połowy tych słów to .Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Tolkien).. Najnowsze quizy.. Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Milionerzy: Among Us!. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Magiczne drzewo Olbrzym - test z odpowiedziami; Rozprawka z Zemsty A.Fredro ,,Najbardziej interesują.. Tolkien Hobbit czyli .Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Lektury 5 lat temu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Otrzymuj osiągnięcia.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Login Hasło Zapamiętaj mnie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tolkiena.. - Po kolacji także.. 2010-11-17 17:36:41PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM.. Dodawaj wpisy.. Test składa się z 12 pytań.. Tolkiena.. Znał się na czarodziejskich literach, odczytał z mapy krasnoludów księżycowe runy, dzięki czemu dowiadują się .hobbit czyli tam i z powrotem .. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Wschodząca gwiazda.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Punkty rankingowe: 165.. Twórz quizy.J.R.R.. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki.. Skomentuj.. Skomentuj.. Zarejestruj się!. Rozwiąż test!Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/27/2021 4:39:09 PMLista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. O Autorze taylor_123.. Zdobyte odznaki: 2. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.Test z lektury ,,Hobbit" Zgadnę Twój numer z dziennika .Test zawiera 30 pytań.. Sprawdź swoją wiedzę!Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Przebieg wydarzeń ,,Oskar i pani Róża" Plan Wydarzeń ( Mit o Syzyfie ) .John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test jest króciutki i prosty..

...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

Zapisuj ulubione.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zresetuj hasło Zarejestruj sie.. Czy nadajesz się na MORSA?. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.. Udostępnij.. Dla fanów Hobbita.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Zdobywaj obserwujących.. Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum, język polski No Comments.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece Rozwiązanie - Wśród krasnoludów biorących udział w wyprawie do Samotnej Góry nie znajdziemy: a) Bofura b) Gloina c) Bifura d) Daina .- Ma się rozumieć!. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Logowanie.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotema) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów..

Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk...Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkiena?Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Zobacz profil.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Dodaj test; Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika.. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt