Sprawdzian chłopcy z placu broni chomikuj

Pobierz

Zapraszamy do rozwiązywania!Najbardziej elegancki wśród chłopców z Placu Broni był: a) Czonakosz b) Czele c) Barabasz d) Boka Rozwiązanie - Bronią czerwonych koszul były m. : a) siekiery b) kije c) długie noże d) tomahawki Rozwiązanie - Akcja powieści Molnara rozgrywa się: a) w marcu b) w maju c) w październiku .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 7 sty 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Wyślij zgłoszenie .2 OD TŁUMACZA Podjąłem się nowego przekładu Chłopców z Placu Broni, gdyŝ ku swemu zdziwieniu stwierdziłem, Ŝe w stosunku do węgierskiego oryginału, w polskim tłumaczeniu Janiny Mortkowiczowej z 1913 roku, istnieją po pierwsze: powaŝne opustki, po drugie: istotne zmieniające sens powieści przeinaczenia.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. Zdrapka: Jaki cytat z piosenki z 2020 roku powinieneś sobie wytatuować?. Skomentuj.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. Quiz w Poczekalni.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Skomentuj.. c) Czele..

Ja już miałam z tego sprawdzian i dostałam pione B) Odpowiedz.

.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Zawiera nieodpowiednie treści?. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Sprawdzian "Chłopcy z Placu Broni".. Powodzenia!. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. CHŁOPCY Z PLACU BRONI • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc, Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.docchłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdfChłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.doc21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Lektury.pl 2 lata temu.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Wyślij zgłoszenie .Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Podj ąłem si ę nowego przekładu "Chłopców z Placu Broni", gdy Ŝ ku swemu zdziwieniu stwierdziłem, Ŝe w stosunku do w ęgierskiego oryginału, w polskim tłumaczeniu Janiny Mortkowiczowej z 1913 roku, istniej ą po pierwsze: powa Ŝne opustki, po drugie: istotne zmieniaj ące sens powie ści przeinaczenia.Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08 streszczenie lektury pt. ,, Chłopcy z Placu Broni "?.

d) Nemeczek.Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.

69 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szukaj.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Udostępnij.. Udostępnij.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt