Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy klasa 5 odpowiedzi

Pobierz

Osadź.. Jak nazywali się główni bohaterowie?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Kim była Fatma ?. Załaduj więcej komentarzy (10) Masz świetny .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?''. Polub.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:Pytania z lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. Klasa 5 Lektury Polski.. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Czym była fatamorgana ?. Rozwiąż test.. Wyślij zgłoszenie .. że dobrze znasz tę książkę.. Odpowiedz.. Wybierz prawdziwą odpowiedź.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. 46 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz..

2.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Skąd porywacze idąc przez pustynię brali żywność i wodę?. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, ile pamiętasz!. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiIle wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 6.Jakie dwa śmiertelne niebezpieczeństwa .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. 4.Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie 5.Podaj trzy fakty, które miały miejsce na górze Lindego?. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.W klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Jesteś molem książkowym?. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jakoW PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docĆwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Inne tryby testu.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. Ale to może dlatego, że czytałam to w czwartej klasie a teraz jestem w siódmej xd.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .w pustyni i w puszczy - test z humorem.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 22 maj 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.

Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. 3.Jakie miejsce nazwano Krakowem?. App erstellen .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Motyw .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Życzę miłego rozwiązywania.. W pustynii i w puszczy.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara-podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Kto zorganizował porwanie dzieci ?. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.5.. Więcej.. Quiz w Poczekalni.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. W jakim celu to zrobiono?. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Powodzenia!. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. Mirusinda 4 lata temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt