Sprawdzian z lektury hobbit

Pobierz

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Najnowsze quizy.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Milionerzy: Among Us!. Sprawdzian z gramatyki dla kl. IV.Język polski, Sprawdziany i testy Test czytania ze zrozumieniem dla kl. Test czytania ze zrozumieniem dla uczniów klasy czwartej Uważnie przeczytaj tekst, a następnie .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:wojny z goblinami.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których dołączam sprawdzian dostosowany do cyklu oraz propozycje tematów prac pisemnych.Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_SYZYFOWE_PRACE.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .. Zaprzężono konie do malowanych i kutych sanek, główne siedzenie wysłano barwnym, strzyżonym dywanem, który zazwyczaj wisiał nad łóżkiem pani, i około pierwszej z południa, wśród powszechnego płaczu, wyruszono.Nawet nie chciał zostać na poczęstunku.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Nazywany przez elfy "Pogromcà Goblinów", zaÊ przez gobliny - "Siekaczem"..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijWitam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen.. Drugą - wypracowanie na jeden zPlik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. 5.yyy .Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. Notatki z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. 2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!.

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit?

Część 1.. Zobacz profil.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Dzi´ki mocy tej broni Gandalf pokonał Wielkiego Goblina.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskiniTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Konkurs ortograficzny dla klas V-VI - test.. Lektury 5 lat temu.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Skomentuj.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. - miecz Glamdring - prastary miecz elfów, nazywany "Młotem na wroga".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich..

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test jest króciutki i prosty.

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Justyna Pajdak.. O Autorze taylor_123.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Tolkiena.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.Plan odcinka:- o co chodzi w Hobbicie;- 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź"Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: .Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Załóż własny blog!Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Posiadaczem miecza stał si´ Thorin.. 2014-12-01 20:00:56Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R..

Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!Sprawdzian z treści lektury "Hobbit" Ewa Rudnicka.

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze Wirusy, zarazki, choroby - 5 książek, które wyjaśnią czym one są Przyjmujecie wyzwanie?z dziećmi i młodzieżą.. Czy nadajesz się na MORSA?. .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.J.R.R.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test!Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Morąg.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Tolkiena.. Olsztyn..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt