Test z lektury mały książę wordwall

Pobierz

Powiązane z testem.. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Zarejestruj się!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę, poziom trudnyTest z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Świat książki Antoine de Saint Exupery "Le Petit Prince" - najczęściej tłumaczonej książki świata.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Dlaczego zainteresował się tym właśnie pędem?. Sprawdź, co wiesz o "Małym Księciu" Książki w mojej kolekcji.młoda kaczka.. 6.Mały Książę od początku z zainteresowaniem śledził, jak kwiat się rozwijał.. Z gwiazdy B-612 - widzianej w 1909 r. przez tureckiego astronoma.. Z gwiazdy D-612 - widzianej w 1909 r. przez pilota.. Mały Książę - mieszkańcy planet Sortowanie według grup.. Rozwiąż test..

Test wiedzy z lektury "Mały Książę" Teleturniej.

Zapisuj ulubione.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Mały Książe Test.Mały Książę - mieszkańcy planet Połącz w pary.. Róża jednak wolno rozkwitała.Test wiedzy z lektury - "Mały Książę".. wg Dzierzeckikrzys.. O zaprzyjaźnienie się z nim.. Gdy baobab wyrośnie, to może stanowić ozdobę planety.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pokłócił się z lotnikiem.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Lista pytań z lektury Mały Książę.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Streszczenie.. Lista pytań i odpowiedzi na test z "Małego Księcia".TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Rozwiąż test!Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. Skąd przybył na Ziemię Mały Książę?. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?. Q. Baobaby w tej opowieści mogą symbolizować: answer choicesklasa 6 historia dział 2.. Polski.. Mały Książę czuł, że z takiego niezwykłego pędu rozkwitnie coś pięknego.. nikt jej nie odwiedził.. Rozwiąż test!Trudny test z lektury Mały Książę, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Test z lektury: Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz.

"Mały Książę" - pytania na kartkówkę.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. "Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. wg Anitaczku.. Kolekcja blisko 500 książek w ponad 200 językach.. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Przewiń.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. wg Meluapaniodpolskiego.. Mały Książę - dorośli - dzieci Sortowanie według grup.. "Mały Książe" Prawda czy fałsz.. Tagi #malyksiaze #lekturyszkolne #lektury Inne tryby testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Zdobywaj obserwujących.. Twórz quizy.. Dołącz do nas!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały KsiążęAleksander Fredro "Zemsta".. wg Anitaczku.. Do pędów róż.. Ogniem i mieczem - test z lektury - Henryk Sienkiewicz.. Do zboża.. Klasa 7 Polski.. W uzasadnieniu przywołaj sytuację z tej lektury, ilustrującą twoją argumentację..

Rozwiąż nasz quizTest z lektury Mały Książę.

Otrzymuj osiągnięcia.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Mały Książę.. Brakuje odpowiedzi.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Bo był on niepodobny do innych.. Na bezludnej wyspie.. Mikołajek - test znajomości lektury.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. - Mały Książę - Bohaterowie lektury "Detektyw Pozytywka" - TEST "DZIECI Z BULLERBYN"TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Do chwastów.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dodawaj wpisy.. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.Najbardziej kompletny test z lektury Mały Książę jaki znajdziesz w sieci.. Test z lektury Mały Ksi .Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. stara kaczka.. wg Ewaborkowiak.. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym..

Podaj tytuł tej lektury oraz jej bohatera.

Uzasadnij swój wybór.. kaczka.. Obserwuj autorów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czuł się odpowiedzialny za różę.. O namalowanie jego kwiatu.. wg Rolniczaklaura0.. Bo bał się żmii.Czy znasz Małego Księcia?. 3 Super!Mały Książę nie lubił żadnych roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Mały Książę"Mały Książę" - sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!. B. Z planety 325 - odkrytej przez francuskiego naukowca.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.egzaminacyjnego), innych niż Mały Książę, wybierz tę, której bohater przekonał się, kto jest jego prawdziwym przyjacielem.. Mały książe-test Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt