Sprawdzian mały książe scribd

Pobierz

Rozwiąż test!tu wpisz swoje imię i nazwisko "MAŁY KSIĄŻĘ" - test dla uważnych czytelników 1.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Zdaniem Małego Księcia pustynię upiększa to, że A. gdzieś w sobie kryje studnię.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Na bezludnej wyspie.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. - spytał Mały Książę.. Rozwiąż test!Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. Do zboża.. Do pędów róż.. Ewentualny brak stron lub inne usterki zgłoś nauczycielowi.Mały Książę nigdy nie rezygnował z raz zadanego pytania.. B. ciepło promieniuje tam z piasku.. Byłem zirytowany śrubą i odpowiedziałem byle co: 121 — Kolce do niczego nie służą, to czysta złośliwość ze strony kwiatów!. Jaki narrator występuje w utworze?. "Mały Książę" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -maly-ksiaze-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Test wiedzy z lektury - "Mały Książę".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdzian dla kl. VII podsumowujący pracę z lekturą "Mały książę" Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Autorem książki "Mały Książę" jest: a) Bolesław Prus b) Ferenc Molnar c) Antoine de Saint-Exupery d) Ernest Hemingway 2. a) Do zbóż b) Do chwastów c) Do pędów róż 4) Ile razy w ciągu dnia Mały Książę widział .Mały Książę poszukuje sensu życia..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.test szczegółowy z małego księcia.

Sprawdź się!WYPEŁNIA ZESPÓŁ NADZORUJĄCY miejsce na naklejkę KOD UCZNIA PESEL Egzamin ósmoklasisty Język polski DATA: 15 kwietnia 2019 r. GODZINA ROZPOCZĘCIA: 9:00 CZAS PRACY: do 180 minut Instrukcja dla ucznia 1.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. - Dzielę podróżnych na pakiety, po tysiąc na pakiet.Mały Książę.. Pustynia symbolizuje taki czas w życiu każdego człowieka, w którym czuje się on osamotniony, zagubiony, zmęczony, nieszczęśliwy, niekochany, a wszystko staje się bezsensowne.Naucz się bezwzrokowo pisać na klawiaturze ON-LINE.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Po chwili milczenia Mały Książę rzucił jakby z urazą: 124 — Nie wierzę ci!. Kto jest narratorem opowieści?. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę"Mały Książę" - sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!. - Co robisz?. D. można tam posiedzieć na wydmie.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Mały Książę nie lubił żadnych roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie.. W rozdziałach 22-25 rozstrzyga się problem symbolu pustyni i wody.. Lekcje w 100% za darmo, bez logowania..

Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".

18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 27 stronach są wydrukowane 22 zadania.. 1) Kim był z zawodu narrator?. Do chwastów.. a) Pilotem b) Marynarzem c) Lekarzem 2) Gdzie pilot Był zmuszony lądować awaryjnie?. a) Na Saharze b) Na innej planecie c) Na bezludnej wyspie 3) Do czego były porównywane baobaby?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 72305 razy.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Jest to narrator pierwszoosobowy.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. - Dzień dobry - odparł dróżnik.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMały Książe - test.. Mały Książę B. Antoine de Saint- Exupery C.. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?.

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.

Sześcioletni chłopiec D. Pilot 2.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Są naiwne.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Przedstawia zdarzenia, opowiada o tym, co go spotkało sześć lat temu, a wszystko zaczyna się od lądowania na pustyni Saharze i spotkania chłopca - Małego Księcia.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. C. żyje tam żmija.. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .Test z lektury Mały Książe.. Kwiaty są słabe.. Możesz uzyskać 20 punktów.. Lista pytań i odpowiedzi na test z "Małego Księcia".TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Zobaczymy, co wiesz na temat lekturyMały Książe OCh kl7 - Test.. Zanim Mały książę wylądował na Ziemi odwiedził : a) pięć innych planet b) sześć innych planet c) siedem innych planetNie zaglądaj teraz do książki.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Co przedstawia ten rysunek?Mały Książę - Test.. Mały Książę podczas wędrówki zrozumiał, że A. dorośli zawsze mają rację i dokonują właściwych wyborów.Test sprawdzający znajomość treści lektury Antoine de Saint- Exupery, Mały Książę W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. Test składa się z 12 pytań.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Pierwsze stworzenie spotkane przez Księcia na Ziemi to: a) lis b) żmija c) lotnik 13.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuNajbardziej kompletny test z lektury Mały Książę jaki znajdziesz w sieci.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Gdy baobab wyrośnie, to może stanowić ozdobę planety.. Q. Baobaby w tej opowieści mogą symbolizować: answer choicesMały Książę opuścił swoją planetę przy pomocy: a) żmii b) samolotu c) wędrownych ptaków 12..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt