Hobbit czyli tam i z powrotem sprawdzian pdf

Pobierz

Dla fanów Hobbita.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie szczegółowe.. Udostępnij.. Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/sGfcL.. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.Szczegółowy test z "Hobbita" pozwoli ci przekonać się, jak dobrze znasz postacie i fakty z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Czy John Ronald Reuel Tolkien (autor) napisał inne książki niż Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Więcej .Galeria.. Prywatne.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. Serwis zamkniety.. "Nieproszeni goście".. Akcja rozpoczyna sie wiosna, kompania wyrusza do Samotnej Gory w maju, .J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.oryginalu: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).Test jest króciutki i prosty.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1.

Przejdz do pliku: Edytuj elementy.. W trakcie w´drówki jednak, dzi´ki wspólnym doÊwiadczeniom i wzajemnemu wsparciu, uczà si´ współpracyHobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdzcie swoja wiedze na temat tej ksiazki.a) olbrzymy b) elfy c) mrowki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Gory b) niezwykle potezny kamien c) nazwa pierscienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostepnij UdostepnijJak dobrze znasz powiescRozwiaz test ze znajomosci lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem piora J R R Tolkiena.. Test: Promienie wschodzącego słońca zabijały: a) gobliny b) trolle c) pająki d) wargów Rozwiązanie - Smauga zabił: a) Thorin b) Bard c) Kili i Fili d) Bilbo Baggins .16.. Poczàtkowo uczestnicy wyprawy odnoszà si´ do siebie z nieufnoÊcià.. Nieproszeni goście.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna National Geographic Learning .J.R.R.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. John Ronald Reuel Tolkien John Ronald Reuel Tolkien -brytyjski pisarz oraz profesor filologii klasycznej i literatury staroangielskiej na Uniwersytecie w Oxfordzie.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. vabhighservsi11 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem chomikuj.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Znana była ze swej przewidywalności.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Tolkiena?Hobbit czyli tam i z powrotem.

Skomentuj.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Rozdział 1.. Pewien hobbit mieszkał w norze z wygodami.. Udostępnij Udostępnij wg Zielonka1.. Nie była to szka- radna, brudna .Test zawiera 30 pytań.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Zbyt wcześnie na test?. Nie była to szka-"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Podane poniżej scenariusze można skrócić i przystosować do profilu ogólnego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z lektury - jak dobrze znasz ksiazke?. Opowiada o wyprawie podjętej przez hobbita o imieniu Bilbo Baggins oraz przez kompanię trzynastu krasnoludów Thorina i czarodzieja Gandalfa.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jej wnętrze było bardzo obszerne.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Rozwiąż test!Hobbit, czyli tam i z powrotem.. na podstawie przekładu Marii Skibniewskiej.. Jak nazywa się główny bohater książki?Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Tolkien).. Pewnego ranka do domu Bilba zawitał czarodziej Gandalf..

Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdzcie swoja wiedze na temat tej.

DODATKOWE: XII.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Wychodząc, zrobił znak na drzwiach wejściowych, dzięki któremu trafili wszyscy inni współuczestnicy wyprawy, krasnoludy: Dwalin, Balin .W powieÊci "Hobbit, czyli tam i z powrotem" została opisana podró˝ Bilba Bagginsa, krasnoludów i czarodzieja Gandalfa po skarby skradzione przez smoka Smauga.. Kocham hobbita już nawet omawiam go w szkole,obejrzałam całe 3 części,na koniec zrobiło mi się smutno bo .Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów i towarzyszącego im hobbita do zajmowanej przez smoka w celu odzyskania zagarniętych skarbów i dawnej siedziby krasnoludów.. ksiazki.Test zawiera 30 pytan.. Hobbitem tym był Baggins, którego rodzina od pokoleń zamieszkiwała okolice Pagórka.. 0%lekcji bibliotecznej, czy nawet na godzinie wychowawczej.. Polub.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.mlodych ludzi.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Hobbit czyli tam i z powrotem.. Co było cechą szczególną hobbitów?. Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3..

Rozwiąż test!Hobbit, czyli tam i z powrotem.

TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. Poinformował Hobbita o tym, że wysyła go na wyprawę.. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. / 5 lat temu (9 października) #sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. •Urodził się 3 stycznia 1892 w Bloemfontein (RPA), zmarł 2 wrześniabiogensihyd65 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Lektury 6 lat temu.. Osadź.. TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. 345 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Test składa się z 12 pytań.. Przypomnij sobie wiadomości o lekturze: Hobbit, czyli tam i z powrotem - opracowanie, Hobbit, czyli tam i z powrotem - dokładne streszczenie.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt