Test z akademii pana kleksa samequizy

Pobierz

Skomentuj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury "Akademia Pana Kleksa".. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Panna_Osmiornica 17 godzin temu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Ilu uczniów liczyła akademia?. Część 2.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 6758 razy.. Dołącz do nas!. Dołącz do nas!. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwa Dołącz do nas!. Dasz radę?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Akademia Pana Kleksa.. Quiz jest dobrym powtórzeniem dla uczniów przed lekcją a także wróceniem do wspomnień lektur z czasów podstawówki.. 495 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Skomentuj.. Pytania do lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPowiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Część 3.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury..

/samequizy ...Test ze znajomości lektury ,,Akademia Pana Kleksa".

bajka o Akademii pana Kleksa dobiegała końca b) golarz Filip użył specjalnych zaklęć .Test z lektury "Akademia Pana Kleksa"!. cleokotek 5 lat temu.. Twórz quizy.. Udostępnij.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 90%.. Rozwiąż test!Akademia pana Kleksa - Quiz.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Lista pytań do lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. To ostatnia część przygód Pana Kleksa.. #lektury #dladzieci #ksiazki.. Zdobywaj obserwujących.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. Otrzymuj osiągnięcia.. Rozwiąż quiz.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test!Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Udostępnij.. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa.. Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. "Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?.

/samequizy ...Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?

Skomentuj.. Udostępnij.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Hmmm.. Tyle było tych części, że nie da się ich zliczyć.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Część 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt